Eni pravijo, da smo tu bili sedmič. Po mojih podatkih pa šele šestič.

Skratka, na teku Sv. Barbare pri Škalskem jezeru smo bili že tolikokrat, da nihče več ne ve natančno kolikokrat! To se mi pa ne dogaja velikokrat.

A kakor pravi Rajko na koncu svojega prispevka, se vse zdi, da bomo naslednji leto šli še n-tič. Zakaj pa res ne?!

Vsekakor pa smo lani bili

Rezultati so vsa leta približno enaki, ekipa teče +- 3-4 minute. Kar je čisto ok, nismo še čisto za v staro šaro.

Ne, za v staro šaro pa sploh ne!

(C) PV

Kot vsako leto smo tudi letos osvojili vse medalje in zasluženo zmagali. Seveda pred tekmo.

(C) Rajko

S številko ekipe 20 smo bili spet super. Kar nekaj pred- pred zadnjim smo imeli. V bodoče se bo potrebno bolj potrudit!

Kako pa kaj moj tek? Hm... no... kako bi rekel? Tistih 3km in par metrov pa že (še) zmorem brez kakšne prav posebne priprave. Rezultat povsem v skladu z vsemi ostalimi rezultati skozi leta. Pod 20 minut, s čimer sem povsem zadovoljen. Za tradicijo bo kar v redu.

Še na zaslužen golaž, ki sem ga kot vegi moral seveda le od daleč gledat. So mi pri sosednji mizi ponujali bone (najbrž sem tako lačno gledal) pa se seveda nisem dal.

Potem nas je pa spet prijel duh časa, v katerem nihče nima več nobenega časa in smo se prav na hitro porazgubili vsak na svoj konec.